ناریخ: یک شنبه 3 تیر 1397 - شناسه حبر: 20063

هشدار باستانی نماينده مجلس به وزير صنعت ؛ اميدوارم کار به جایی نرسد که بخواهیم از ابزارهای نظارتی استفاده کنیم

هشدار باستانی نماينده مجلس به وزير صنعت ؛  اميدوارم کار به جایی نرسد که بخواهیم از ابزارهای نظارتی استفاده کنیم

هشدار باستانی نماينده مجلس به وزير صنعت ؛

اميدوارم کار به جایی نرسد که بخواهیم از ابزارهای نظارتی استفاده کنیم

 پیدا کردن عوامل واردات غيرقانوني هزاران خودرو کار سختی نیست

سعید باستانی نماینده تربت حیدریه وعضو کمیسیون صنایع مجلس و معادن مجلس درباره بازار نابسامان خودروهای وارداتی می گوید: قطعا تا زمانی که این مشکل حل نشده، ما بحث ساماندهی بازار خودرو و افزایش قیمت ها را پیگیری می‌کنیم. چون مردم هستند که مجبورند عدم مدیریت ما را تحمل می‌کنند. این درخواست مردم است و ما نیز آن را پیگیری خواهیم کرد.

به گزارش نوید خراسان ؛باستانی در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب»، درباره شرایط نابسامانی که در ماه های گذشته بر بازار خودروهای وارداتی پیش آمده و عملکرد وزیر صنعت در این خصوص گفت: البته عملکرد یک وزیر را نمی توان در یک فاصله زمانی کم بررسی کرد؛ اما شاید کسی یک نفر یک روز وزیر باشد و نوع نگاه و مسیرش مشخص کند که او چگونه وزیری است. فکر می کنم یکی از بزرگترین ضرباتی که به وزارت صنعت وارد شد، بحث انتزاع وزارت بازرگانی از صنعت و معدن بود. این مسئله وقتی مطرح شد، تمامی امور جاریه وزارت صنعت، مسکوت ماند. بر این اساس، در تغییرات سطوح مدیریتی در وزارت صنعت، مقداری تعلل اتفاق افتاد و این، بزرگترین ضرر را به این وزارتخانه وارد کرد.

در تغییرات سطوح مدیریتی وزارت صنعت، تعلل صورت گرفته / مردم، عدم مدیریت ما را تحمل می‌کنند / پیدا کردن عوامل هک سایت ثبت سفارش کار سختی نیست / مهم، حل مشکل است نه اینکه شخص وزیر صنعت در این باره اظهارنظری بکند یا نکند / امیدوارم کار به جایی نرسد که بخواهیم از ابزارهای نظارتی استفاده کنیم

اين عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: بايد ببينيم پالایش مشکلات در درون وزارت خانه در حال انجام است يا خير؟ مثلا اگر سايت ثبت سفارش هک شده و تعدادی خودرو ثبت نام شده، پیدا کردن این عوامل کار سختی نیست و این قضیه خیلی راحت باید از سوی وزارتخانه اعلام شود. حال اینکه شخص وزیر در این باره اظهارنظر کند یا نکند، خیلی مهم نیست؛ آنچه مهمتر است و مردم انتظار دارند که مشکلات را رفع کنند.

او ادامه داد: قطعا تا زمانی که این مشکل حل نشده، ما بحث ساماندهی بازار خودرو و افزایش قیمت ها را پیگیری می‌کنیم. چون اين مردم هستند که محبورند عدم مدیریت ما را تحمل می‌کنند. این درخواست مردم است و ما نیز آن را پیگیری خواهیم کرد.

باستانی درباره احتمال استیضاح وزیر صنعت، تصریح کرد: این هفته جلسه ای درباره قیمت خودرو داریم که امیدواریم در قالب مذاکره و صحبت، همین مسئله که خواست مردم است تحقق یابد و کار به جایی نرسد که بخواهیم از ابزارهای نظارتی استفاده کنیم.

برچسب ها:

بحث و نظرات

ارسال نظر

لطفاَ همه فیلدها را پر کنید
نام و نام خانوادگی
ایمیل
1
جستجو
تبلیغات
© 2018 All Rights Reserved. - Developed By: GolsaSoft